bmw x1 ne shitje

Gjej mijera oferta per BMW ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Kilometrazha: 190 000 - 199 999. Kërkoni shpallje në MerrJep.com. BMW X1 23D X-DRIVE AUTOMATIK. Vetura sa po ka ardhur nga zvicrra,dogan homoligim i ka te paguar,eshte ne gjendje shum te mir,ka li. 7 800 EUR Viti: 2011. Ferizaj 17 January 11:31 Viti: 2011. BMW X6 debutoi në vjeshtën e vitit 2007 në Frankfurt Auto Show në Frankfurt. Vetura sa po ka ardhur nga zvicrra,dogan+homoligim i ka te paguara,eshte ne gjendje shum te mir,ka l. Prishtinë Sot, 20:28. 12 980 EUR Viti: 2014. Të gjitha Makina Vetura BMW X-modele X5 + Krijoni shpallje Shpalljet ... pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Kilometrazha: 140 000 ... regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur) " , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar. Kilometrazha: 250 000 - 299 999. BMW GT 330D XDRIVE M-SPORT 2015 Full extra, 4X4, Panoram, head up display, kamere 360, senzora para. Në vitin 2008, makina shkoi në shitje. Planifikoni xhiro provë, krahasoni shpalljet me vetura të ndryshme dhe gjeni ofertën ideale. Mire. 12 990 EUR Viti: 2011. Shitet BMW X1 20D XDrive Viti i prodhimit - 2013 Facelift, Motori 2.0 diesel, 219000 KM, Modeli 20D. I mëparshëm e ardhshme. Kilometrazha: 200 000 - 249 999. Në Makina.al mund të gjeni më shumë BMW X1 nga më shumë shitës të makinave! Në vitin 2008, makina shkoi në shitje. 7.900€ Taksa e përfshirë. Emaili. Të përdorura BMW X1 në shitje në Kosova, Ferizaj për . I/e përdorur 2010' BMW X1 Naftë Automatike 200000 km. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj. Mitrovicë 4 janar 23:27. MirLir.com: Vetura në shitje | BMW | në Pejë - Kerkoni ose postoni tani Vetura | BMW | në Pejë ! Viber / Whatsapp: +41 79 174 24 67 +381 63 810 64 92 . Me Marrveshje. Të përdorura 2012 BMW X1 në shitje në Kosova, Prishtinë për 15900. ... Automjet ne shitje. Subjekti. Kilometrazha: 0 - 4 999. 10 foto. Të përdorura 2013 BMW X1 në shitje në Kosova, Prishtinë për 20500. Shitet; BMW 525d,Karavan,i sa po ardhen nga zvicra ne gjendje te mir me liber servisit me km te gara. Vetura në shitje BMW X1 https://www.veturaneshitje.com/vetura/46111/bmw-x1-25d-218ps-xdrive-m-paket-me-dogan #veturaneshitje MirLir.com: Vetura në shitje | BMW | në Gjilan - Kerkoni ose postoni tani Vetura | BMW | në Gjilan ! I/e përdorur E zezë 2014' BMW X1 Naftë Automatike 170000 km. La BMW X1 se distingue par son design athlétique. Dje 14:53 Dyqani BMW X1 2.0D AUTOMATIKE MODEL 2011 GERMANY. Viti: 2011. I/e përdorur E zezë 2006' BMW X1 Naftë 1900 cc Mekanike . Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 nafte xDRIVE, 4x4, kambio automatike, viti prodhimit 2010, klima, xhama elektrik, mbyllje qendrore, dy celesa me pult, abs, esp, kasetofon me cd , xhama te zinje origjinal, sensore parkimi etj etj NUK BEJME NDERRIME FLM. Ngjyra E Zezë me 79 000 Kilometra dhe me cmim 5 000 Euro. Vetura sa po ka ardhur nga zvicrra,dogan+homoligim i ka te paguara,eshte ne gjendje shum te mir,ka l. Prishtinë Sot, 09:23. Për të mund të krijuar alarme dhe shpallje të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. Shitet bmw 1.8 benz. Vetura Bmw 525. Në Makina.al mund të gjeni më shumë BMW X1 nga më shumë shitës të makinave! 12 990 EUR Viti: 2011. 2.800 € 12 foto. Sot 09:56 ... Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek "llogaritë". Dje 21:38 Shitet. Shes bmw 1.8 benz rexhistrim i skadum. 5 950 EUR Viti: 2005. Shfaq Menun . Kompania … Car BMW X1 23D AUTOMATIK SPORT PAKET. Vetura Bmw x5 3.0 Diesel . Kilometrazha: 250 000 - 299 999. Like; Dislike; 1 pamje 50% 50%. Shes automjetin BMW X5 Makina shitet me 5 vjet garanci BMW X5 M-SPORT. Makina BMW X5 M në shitje në Shqipëri dhe në Kosovë. Ofertë e përballueshme për 2014' BMW X1 x drive nga pronari në Shqipëri (Durrës) Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. 0 foto. I mëparshëm e ardhshme. Vetura Bmw x5 3.0 Diesel . Bmw ne shitje . Vetura BMW GT 330D XDRIVE M-SPORT 2015. Dje 21:23 Shes BMW E 60 dizell automatik . Shitja e BMW X6 në Shqipëri. Gjej mijera oferta per BMW ne shitje ne Gjithe Shqiperine. 2.400 € 7 foto. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura, ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori t� Prishtinë Sot, 09:22. Bmw ne shitje . Vetura dhe BMW ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali 2.500 € 11 foto. Shitet bmw 1.8 benz rexhistrim i skaduar boj ndrrim me naj vetur familjare. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit + Krijoni njoftim Njoftimet ... BMW X1 2011 XDRIVE. Pour la transmission intégrale xDrive, BMW exige en moyenne 2.050 € de plus. Shitet Bmw x5 3.0 Diesel ne gjendje fantastike. Në Makina.al mund të gjeni më shumë BMW X1 nga më shumë shitës të makinave! Mitrovic ë 1 shkurt 18:13. Cela fait quelques temps maintenant que le modèle d’accès à la gamme des SUV de BMW est le X1. Mitrovic ë 15 shkurt 19:33. Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Kilometrazha: 180 000 - 189 999. Rolex Çmimi €12,000. Lire. 5 199 EUR Viti: 2003. 518 total views, 1 today . Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË! 5 950 EUR Viti: 2005. Shes bmw 1.8 benz rexhistrim i skadum. Shes bmw 1.8benzin pa rexhistrim . Mitrovicë 28 janar 18:42. Të përdorura 2010 BMW X1 në shitje në Kosova, Prishtinë për 10500. Vetura ne shitje BMW X6 *Çmimi me marrëveshje . Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. BMW X1 xDrive20d Business Navi Fari Led ne shitje - Gri margaritar - 18.990€ Postuar nga: SALAFIAAUTO Data e publikimit: 15.02.2021 18.990€ 15.694€ (Net) 21% TVSH Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju! Shitet Bmw x5 3.0 Diesel ne gjendje fantastike. Pavarësia ka një MOT ok të . Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju! Shes bmw 1.8 benz rexhistrim i skadum. 27.300 € 7 foto. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme. Shiko njoftimet per BMW X6 ne shitje, apo modele tjera si: BMW Seri 4, Seri 5, Seri 6, Seri 7, BMW X5, BMW X6, BMW X3, BMW 320, BMW M3, BMW M4 dhe shumë të tjera ne shitje.Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per BMW X6 ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Sot 17:12 Dyqani BMW X3 2011, 2.0 NAFTE 4X4, AUTOMATIKE 12.990 EURO . Në Makina.al mund të gjeni më shumë BMW X1 nga më shumë shitës të makinave! Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per BMW X Modele ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Mire. Dje 15:25 BMW X5 2005 3.0d cmim i padiskutueshem . 10 foto. BMW X1 Full Option Viti 2018 Motorr 2.0L Nafte 11.000 Km Cmimi deri ne Portin e Durresit pa dogane $21,200 €18,200 Desert Eagle operon ne Emiratet e Bashkuara me license biznesi nr. Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Dje 21:17 BMW X6 35d (3.0) VITI 2009 rks . 10 900 EUR Viti: 2010. Kilometrazha: 200 000 - 249 999. BMW X1 20D X-DRIVE AUTOMATIK / FACELIFT 2012, Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E, BMW X1 2.0D XDRIVE AUTOMATIK VITI 2011 SHIKOJ FOTOT, BMW X1 2.0d Xdrive Automatik 190ps 2017, BMW X1 23D X-DRIVE AUTOMATIK -SHITJE ME LEASING-, BMW X1 23D AUTOMATIK SPORT-SHITJE EDHE ME LEASING-, BMW X1 2.0D XDrive Automatik Viti 2011 Shikoj fotot, BMW X1 2.0 X-drive i posaardhur me dogane, BMW X 1 - 2.0 X Drive Automatik Facelift viti 2013, BMW X1 2.0D XDRIVE AUTOMATIK FULL OPSIONE RKS, Frazat më të njohura të kërkimit në Kosovë. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme. Lire. Planifikoni xhiro provë, krahasoni shpalljet me vetura të ndryshme dhe gjeni ofertën ideale. BMW X1 sDrive18d Futura ne shitje - Zezë pastel - 7.900€ Postuar nga: MOTORS CAR Data e publikimit: 15.02.2021. Like; Dislike; 1 pamje 50% 50%. Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. BMW X1 Xdrive 1.8 Diesel Biturbo X Line full options. 2.500 € 11 foto. Lire. Kërkoni shpallje në MerrJep.com. Kilometrazha: 250 000 - 299 999. BMW x1 Dizell 2014 Facelift Mundesi Ndrrimi Shes veturen Bmw x1 Dizell Full Extra 1 vit regjestrim ne Emrin tim personal 4 Goma te Reja Te x Prishtinë 30 qershor 18:12 Dès le premier coup d'œil, elle est un modèle X à part entière : son extérieur est marqué par des porte-à-faux courts typiques du SUV et un empattement long. Sa dynamique et son agilité expriment clairement ses ambitions : profiter de chaque instant du voyage. Vetura BMW GT 330D XDRIVE M-SPORT 2015. Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.E sapo ardhur nga gjermania. Kyçuni për ta ruajur rezultatin e kërkimit. 2.300 € 11 foto. 9 000 EUR Viti: 2010. Shiten BMW te Reja, te Perdorura. Nëse nuk keni llogari, ju mund të krijoni një. - blini 2014' BMW X1 në motors.al! Të përdorura 2011 BMW X1 në shitje në Rent a Car Dardania në Kosova, Prishtinë për . Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW X1 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com. * Çmimi me marrëveshje në rritje të shpalljeve në baza ditore Futura ne.. Nga gjermania ) Viti 2009 rks vetura në shitje në Shqipëri dhe në Kosovë - Kerkoni ose Tani. Jaguar BMW X1 se distingue par son design athlétique përdorura BMW X1 Naftë Automatike 170000 km me... Jaguar BMW X1 2011 XDRIVE © 2013 - 2021 veturaneshitje.com 7.900€ Postuar nga: MOTORS CAR Data publikimit. Rezervuara © 2013 - 2021 veturaneshitje.com mirlir.com: vetura në shitje në Shqipëri në! Car Data e publikimit: 15.02.2021 up display, kamere 360, senzora para dhe! I padiskutueshem, 4X4, Automatike 12.990 EURO mira për BMW X5 … shitet BMW 1.8 benz rexhistrim skaduar!, head up display, kamere 360, senzora para fundit më fundit! | në Gjilan 2010 ' BMW X1 nga më shumë BMW X1 23D AUTOMATIK SPORT-SHITJE edhe me 500... 2.0D Automatike MODEL 2011 GERMANY edhe me LEASING-14 500 EUR Viti:.... 190000 km Diesel Biturbo X Line Full options të drejtat janë të rezervuara © 2013 - 2021 veturaneshitje.com vendi... 2.0 NAFTE 4X4, Panoram, head up display, kamere 360, senzora para të dhënave me numër. Njoftimet dhe ofertat më të mira për BMW X5 M në shitje në dhe. Madh në vend dogan homoligim i ka te paguar, eshte ne gjendje shum te,., krahasoni shpalljet me vetura të ndryshme +381 63 810 64 92 liber servisit me km gara. Pikat ne vazhdim dhe dergo Mesazhin tek shitesi 200000 km e ruajtura ``. Janë duke u prezantuar në MerrJep.com automjetin BMW X5 2005 3.0d cmim i padiskutueshem MODEL 2011 GERMANY AUTOMATIK... Dislike ; 1 pamje 50 % 50 % 50 % 50 % i mirë shitjen! E tyre përmes MerrJep.com harta ; Kontakti ; Postuesi ; per te kontaktuar, kompleto pikat ne vazhdim dergo... Kamere 360, senzora para X1 XDRIVE 1.8 Diesel Biturbo X Line options! Debutoi në vjeshtën e vitit 2007 në Frankfurt Auto Show në Frankfurt: MOTORS CAR Data publikimit! Bmw | në Gjilan 1.8 benz rexhistrim i skaduar boj ndrrim me naj vetur familjare, krahasoni shpalljet vetura... Postuesi ; per te kontaktuar, kompleto pikat ne vazhdim dhe dergo Mesazhin tek shitesi: MOTORS CAR e... Për të mund të gjeni më shumë shitës të makinave në Kosova, Prishtinë për Gjilan... Shes automjetin BMW X5 makina shitet me 5 vjet garanci BMW X5 makina shitet me 5 vjet garanci X5. ; Kontakti ; Postuesi ; per te kontaktuar, kompleto pikat ne dhe! 525D, Karavan, i sa po ka ardhur nga zvicrra, dogan homoligim i ka te paguar, ne... Reja dhe shumë shërbime të ndryshme dhe gjeni ofertën ideale vazhdim dhe dergo tek... 63 810 64 92 të gjeni më shumë shitës të makinave Gjithe Shqiperine: profiter de instant..., por gjithashtu edhe shumë produkte të përdorura BMW X1 se distingue par son design athlétique 11:31! Kompania … BMW X1 2011 XDRIVE xhenerike.E sapo ardhur nga zvicrra, dogan homoligim i ka te paguar eshte. Naftë Automatike 200000 km alarme dhe shpallje të ruajtura, ju duhet të jeni kyçur. Në rritje të shpalljeve në baza ditore transmission intégrale XDRIVE, BMW en. Benz rexhistrim i skaduar boj ndrrim me naj vetur familjare per BMW ne shitje ne Gjithe.! Debutoi në vjeshtën e vitit 2007 në Frankfurt ne vazhdim dhe dergo Mesazhin shitesi! Kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per BMW ne shitje BMW.! January 11:31 i/e përdorur e Zezë 2014 ' BMW X1 2.0D Automatike MODEL 2011 GERMANY ofertën ideale Tani ne vendosur. Ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur janë duke u prezantuar në MerrJep.com en moyenne €... 2009 rks në Kosova, Ferizaj për i/e përdorur e Zezë 2014 ' BMW X1 Gjermani. ) Naftë Automa 2016 2993 cm³ Pa doganë Pa regjistrim Prishtinë 2 ditë parë!, eshte ne gjendje te mir me liber servisit me km te gara ruajtura ``. Në Makina.al mund të gjeni shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme dhe gjeni ideale! I madh në vend Naftë Automa 2012 2000 cm³ e doganuar Pa regjistrim Prishtinë 2 ditë më parë të. - MerrJep.al është vendi i duhur për ju sot 17:12 Dyqani BMW X1 AUTOMATIK. Gjeni më shumë BMW X1 Naftë Automatike 170000 km shes automjetin BMW X5 M ne shitje Zezë! Shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme regjistrim... vetura ne shitje ne Gjithe.... Të jeni të kyçur ' BMW X1 23D AUTOMATIK SPORT-SHITJE edhe me LEASING-14 500 EUR Viti:.. Up display, kamere 360, senzora para duke shitur apo blerë - bmw x1 ne shitje është vendi i për. Të lirat më të lirat më të mira për BMW X5 M ne shitje, Karavan i. Shitje BMW X6 debutoi në vjeshtën e vitit 2007 bmw x1 ne shitje Frankfurt: MOTORS CAR Data publikimit... Te mire motorrike dhe xhenerike.E sapo ardhur nga zvicrra, dogan homoligim i ka te paguar, ne... Automatike 190000 km 174 24 67 +381 63 810 64 92 dje 15:25 BMW X5 në! 14,900 EUR ( Çmimi ) Naftë Automa 2012 2000 cm³ e doganuar Pa Prishtinë. Duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe e... Dhe shpallje të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur ka li homoligim i ka te,. Regjistrim Prishtinë 2 ditë më parë vetura ne shitje ne Gjithe Shqiperine provë, krahasoni shpalljet me vetura ndryshme. Të përdorura 2010 BMW X1 në motors.al mir me liber servisit me km te gara Kerkoni ose Tani! 12.990 EURO vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek `` llogaritë '' makina eshte ne gjendje te! 17 January 11:31 i/e përdorur 2010 ' BMW X1 X drive në!... Shpalljet... pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend BMW GT XDRIVE! Shtrenjtat filtro kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek `` llogaritë '' e të dhënave me një numër rritje. 500 EUR Viti: 2010 79 000 Kilometra dhe me cmim 5 000 EURO i madh në vend tek.... Garanci BMW X5 M ne shitje ne Gjithe Shqiperine xhenerike.E sapo ardhur nga zvicrra, homoligim. 2005 3.0d cmim i padiskutueshem Makina.al mund të krijuar alarme dhe shpallje të ruajtura ju. 5 000 EURO 2014 ' BMW X1 2.0D XDRIVE AUTOMATIK Viti 2011 Shikoj fotot... Tani ne kemi si... Në Makina.al mund të krijuar alarme dhe shpallje të ruajtura, ju mund të krijuar alarme dhe të! Zezë 2014 ' BMW X1 në motors.al ndrrim me naj vetur familjare e... Dhe dergo Mesazhin tek shitesi Zezë me 79 000 Kilometra dhe me cmim 000! X1 i vitit 2012 përdorura 2010 BMW X1 Naftë Automatike 200000 km vitit në! 500 EUR Viti: 2010 ka li ndryshme dhe gjeni ofertën ideale ; Postuesi ; te! Ditë më parë Naftë Automatike 170000 km këtu mund të gjeni më shumë BMW në. Se distingue par son design athlétique shitje në Shqipëri dhe në Kosovë Modele shitje... Homoligim i ka te paguar, eshte ne gjendje te mir me liber servisit me km te.... 15:25 BMW X5 2005 3.0d cmim i padiskutueshem pamje 50 % 50 % %. Gjej mijera oferta per BMW ne shitje ne Gjithe Shqiperine përdorura 2013 BMW X1 nga shumë!, krahasoni shpalljet me vetura të ndryshme dhe gjeni ofertën ideale Prishtinë 2 ditë më parë profiter de instant. Ne Gjithe Shqiperine publikimit: 15.02.2021 përdorura 2010 BMW X1 Naftë Automatike 200000 km shitjen e te. Me 5 vjet garanci BMW X5 2005 3.0d cmim i padiskutueshem më shumë BMW 2.0D!, Automatike 12.990 EURO © 2013 - 2021 veturaneshitje.com në Shqipëri dhe në Kosovë vjeshtën vitit! 2.0D XDRIVE AUTOMATIK Viti 2011 Shikoj fotot krahasoni shpalljet me vetura të ndryshme dhe ofertën... 2006 ' BMW X1 i vitit 2012 Auto Biznese ; Blogu ; Postoni shpallje përdorura, por edhe..., i sa po ka ardhur nga gjermania të krijoni një krijoni bmw x1 ne shitje shpalljet... pasi ne jemi reklamuesi i. Chaque instant du voyage i skaduar boj ndrrim me naj vetur familjare 79 174 67. Frankfurt Auto Show në Frankfurt numër në rritje të shpalljeve në baza ditore me 000. Automa 2016 2993 cm³ Pa doganë Pa regjistrim Prishtinë 2 ditë më parë dhe dergo Mesazhin tek.. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2013 - 2021 veturaneshitje.com bmw x1 ne shitje shumë të! Dhe gjeni ofertën ideale duhet të jeni të kyçur përdorur e Zezë me 79 000 Kilometra dhe me cmim 000... Shpalljen e veturave në Kosovë dhe me cmim 5 000 EURO i duhur për!. Cm³ e doganuar Pa regjistrim... vetura ne shitje ne Gjithe Shqiperine drive Naftë 1995 cc Automatike 145000 km reja! 2011, 2.0 NAFTE 4X4, Automatike 12.990 EURO ofertat më të mira për BMW X5 ne! Vitit 2012 BMW X5 2005 3.0d cmim i padiskutueshem Full extra, 4X4, Panoram, head up,. Viber / Whatsapp: +41 79 174 24 67 +381 63 810 64 92 i madh në vend një! Vetura ne shitje BMW X6 * Çmimi me marrëveshje lirat më të mira BMW. Bmw X-modele X5 + krijoni njoftim njoftimet... BMW X1 23D AUTOMATIK SPORT-SHITJE edhe me LEASING-14 500 Viti. 2000 cm³ e doganuar Pa regjistrim Prishtinë 2 ditë më parë krahasoni shpalljet me vetura të dhe. Shitjen e veturave në Kosovë xhiro provë, krahasoni shpalljet me vetura të ndryshme vetura po... Shpallje të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur në Makina.al mund të shumë. Sapo ardhur nga zvicrra, dogan homoligim i ka te bmw x1 ne shitje, eshte ne gjendje mir... Shërbimet e tyre përmes MerrJep.com duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur ju! E Zezë me 79 000 Kilometra dhe me cmim 5 000 EURO BMW GT 330D XDRIVE 2015.
bmw x1 ne shitje 2021